MARCIANO GUESS

606 085 934

Dnes otevřeno Od 9:00 do 21:00

Podívejte se na všechny otevírací hodiny

1 Area

Vítejte v nákupním středisku MARCIANO GUESS

Marciano Guess nabízí luxusní dámské a pánské oblečení včetně doplňků. Značka Guess patří mezi nejznámější módní značky již od 80.let.

Jarní kolekce 2016 Marciano Guess představuje reklamní kampaň s exotickou kráskou argentinského původu, modelku a herečku Belen Rodriguez, fotografovanou u bazénu ve slunečném Malibu v Californii.

Paul Marciano a uznávaný italský fotograf Joseph Cardo zachytili svůdnou a krásnou Belen v dechoberoucí kampani v pozadí s klidným západem slunce, který reflektuje dokonalou postavu Belen. Sluneční zářivé a teplé oranžové tóny smíchané s barvami oblohy zvyšují velkolepost kampaně a doslova přináší fotografie k životu.

Marciano Guess jarní kolekce 2016 je zdůrazněna v celé kampani a nabízí řadu vynikajících stylů. Do jarních must have patří široké nohavice s pruhy nebo pletené kalhoty s jemným třpytem a elegantní černý oblek. Barvy v kolekci od tónu broskve, fuchsie, korálů a šedozelené. Lehké maxi šaty působí romanticky a dodávají dotek ženskosti. Sofistikované flare šaty a dvoudílné sukně jsou dokonalým zakončením sezony. 

Více o nových kolekcích se dozvíte na marciano.guess.eu