LASER STRIKE

Dnes otevřeno Od 9:00 do 21:00

Podívejte se na všechny otevírací hodiny

1 Area

Vítejte v nákupním středisku LASER STRIKE

Nová laser game aréna LASERSTRIKE na Černém Mostě otevřela bránu.

PŘESNÝ ZÁSAH, KDYŽ SE CHCETE SKVĚLE BAVIT!

Vyzvi na souboj svůj gang, rodinu nebo firmu! Rezervace zde.

Nová laser game aréna LaserStrike přímo v přízemí OC Černý Most vás zve na hru 2 až 16 střelců ve věku od 6 let. Vstupte v Laser Strike do přestřelky a odneste si nezapomenutelný adrenalinový zážitek, jaký vám neposkytne žádná počítačová hra!

Nejmodernější herní módy s věrnými zvukovými a vizuálními efekty vám vyplaví adrenalin a zrychlí tep. Na 380 m2 v originální patrově zvýšené dispozici unikátní arény se skvěle pobavíte a odreagujete od každodenního stresu a starostí. Sprchy, ručníky a trička na hru jsou samozřejmostí.

Až utichne střelba, můžete uzavřít příměří nebo pilovat strategii na další hru v našem sportbaru, který poskytuje skvělé zázemí 200 m2 s kapacitou až 65 míst pro sezení. Náš sportbar je vám k dispozici denně od 10:00 do 23:00, v pátek a sobotu až do 24:00!

Interiér sportbaru ve stylizaci monumentálního kosmického tělesa je fantastickým místem pro občerstvení, ale také sledování nejrůznějších sportovních přenosů na velkoplošném plátně v HD kvalitě. Celý prostor je nekuřácký a na vaše přání vám zde pustíme na přání záznamy různých sportovních utkání na plátně a velkých obrazovkách. Můžete zde uspořádat rodinnou narozeninovou oslavu, školní výlet, firemní teambuildingové akce a zkrátka akce pro početná komanda hráčů. Pro poptávku akce nás neváhejte kontaktovat!

A ti, kdo ještě nemají dost her, mohou poměřit síly ve fotbálku nebo s herní konzolí XBOX 360 Kinect. Přes wi-fi můžete výsledky vyhlásit třeba do celého světa a svoje fotky nasdílet na Facebook. Metro nebo autobus jede až k nám, a pokud pojedete autem, pohodlně zaparkujete bez boje a bez placení, na jak dlouho potřebujete.

Přestaňte se přít, kdo je lepší taktik a střelec. Vstupte do naší Laser Strike arény a pravda se ukáže! Rezervace zde.

rezervace lze i mailem: rezervace@laserstrike.cz