ALPINE PRO

255 723 191

Dnes otevřeno Od 9:00 do 21:00

Podívejte se na všechny otevírací hodiny

1 Area

Vítejte v nákupním středisku ALPINE PRO

Česká společnost ALPINE PRO, a.s. vyrábí a distribuuje sportovní a outdoorové oblečení, vybavení a obuv pod registrovanou značkou ALPINE PRO. Patří mezi rozhodující společnosti na českém trhu. V současné době je značkou s největší sítí autorizovaných prodejen (36 v ČR, 19 na Slovensku) a 54 franchize prodejců v oblasti outdoorových aktivit. Dodává zboží do největších obchodních řetězců např. Sportisimo i Globus.
Společnost působí na Slovenském, Polském a Maďarském trhu. Dále je zastoupena v několika zemích obchodními zástupci, např. v Austrálii, Belgii, Francii, Portugalsku, Řecku, Itálii, Anglii, Chorvatsku, Srbsku, Rusku a dalších zemích.

Nosný program společnosti je založen především na outdoorovém oblečení, zimních lyžařských bundách, kalhotách, street oblečení, funkčním spodním prádle, batozích, taškách a na ucelené kolekci outdoorové obuvi. ALPINE PRO představuje pro zákazníka garanci širokého výběru značkových produktů pro všechny druhy aktivit se zárukou příznivého poměru mezi cenou, kvalitou a módním designem.
V roce 2009 se ALPINE PRO stala jako první česká oděvní značka v historii oficinálním partnerem Českého olympijského týmu. ALPINE PRO úspěšně oblékla přední české sportovce a realizační tým celé české olympijské výpravy zdařilými kolekcemi oblečení a doplňků, které si získaly zaslouženou pozornost, na ZOH 2010 ve Vancouveru a LOH 2012 v Londýně. Úspěšná spolupráce s olympioniky pak pokračuje i pro ZOH 2014 v Soči a LOH 2016 v Rio de Janeiro.

ALPINE PRO se pro výrobu funkčního outdoorového oblečení inspiruje přírodou. A prvky přírody jsou také používány v interiérech nových prodejen ALPINE PRO. Tzv. Organic concept, který používá v interiéru prodejny dřevo jako designově nosné prvky, má v prostoru prodejny vzbudit u zákazníků pocit blízkosti k přírodě V mezinárodní soutěži POPAI AWARDS 2012 získalo toto řešení prodejny významné ocenění a i také zákazníky zaujalo. Nová prodejna Alpine Pro v OC Černý Most se tak svým skvělým designem zařadí k prodejnám - tzv. vlajkovým lodím: OC Anděl na Smíchově, OC Futurum Hradec Králové a OC Olympia v Plzni.