Parkování
Nabízíme vám rozsáhlá parkoviště monitorovaná bezpečnostními kamerami s celkovým počtem téměř 3200 míst. Parkovat u nás můžete zdarma. Parkovat můžete v parkovacím domě, na střešním nebo v podzemním parkovišti.
Pětipatrový parkovací dům s vjezdem a výjezdem na jižní straně centra disponuje téměř 800 místy, včetně míst pro invalidy a rodinných stání v blízkosti vchodů do centra. V parkovacím domě je rovněž k dispozici kompresor a dobíjecí stanice pro elektromobily, parkoviště pro malá vozidla a motorky, stanoviště taxi či parkoviště pro krátké zastavení.
Rozlehlé střešní parkoviště s kapacitou necelých 1000 míst nabízí možnost komfortního zastavení s vjezdem a výjezdem na severní straně centra. Majitelé ekologických vozidel jistě ocení 8 vyhrazených míst, celé střešní parkoviště pak mohou využít majitelé vozidel na LPG a CNG pohon. U vchodu do nákupní pasáže se také nachází místa pro invalidy a rodiny s dětmi.
Komfort krytého parkoviště s inteligentním navigačním systémem, který pomůže každému zákazníkovi najít volné místo, nabízí dalších 1400 parkovacích míst, pro přehlednost rozdělených stejně jako v případě střešního parkoviště na 3 barevné zóny.
Samozřejmostí jsou také parkovací místa pro cyklisty, která jsou umístěna jak v parkovacím domě, tak u západního vchodu do centra.Sledujte aktuální dopravní situaci v okolí Centra Černý Most
Křižovatka na severní straně Centra Černý Most – příjezd ze směru Praha-Centrum

Křižovatka na severovýchodním rohu Centra Černý Most – vpravo směr Parkovací dům, Podzemní garáže, IKEA

Křižovatka Chlumecká/Bryksova na jihovýchodním rohu Centra Černý Most