informace

Centrum Černý most si pro milovníky kinematografie přichystalo po dobu prázdnin nevšední zážitek. Na jeho střeše bude každý čtvrtek od 22. června do 24. srpna připraveno letní UPC MAX kino, které postupně promítne deset vybraných českých snímků loňského roku.

Projekce pod širým nebem začne vždy ve 21 hodin a bude pro návštěvníky zcela zdarma. Pro členy věrnostního programu Centra Černý Most bude navíc v přední části hlediště vyhrazena VIP zóna s pohodlným usazením o kapacitě až 100 míst a také drobné občerstvení.

Program odstartuje již 22. června veleúspěšným filmem Anděl Páně 2. Snímek režiséra Jiřího Stracha přitáhnul do kin rekordní počet diváků a byl šestkrát nominován na Českého lva. Také dalších devět připravovaných snímků získalo nominace na tuto prestižní cenu, přičemž některé z nich je dokázali proměnit v zisk sošky v jednotlivých kategoriích. Nejúspěšnější byl film Masaryk, jenž získal rekordních 12 ocenění a Centrum Černý Most ho divákům nabídne 27. července.

V rámci cyklu promítání, které bude probíhat na střeše centra pod širým nebem, budou postupně uvedeny následující filmy:

6. 7. – Teorie tygra
13. 7. – Polednice
20. 7. – Rodinný film
27. 7. – Masaryk
3. 8. – Učitelka
10. 8. – Já, Olga Hepnarová
17. 8. – Lichožrouti
24. 8. – Anděl Páně 2
31.8. - Nikdy nejsme sami

Nahoru