informace

Trenéři,
Centrum Černý Most pro vás chystá speciální akci, při které můžete 24. února společně oslavit Pokémon GO Community Day - Den komunity. Přijďte a užijte si nezapomenutelný zážitek z nakupování a ulovte si při tom svého oblíbeného pokémona! 

Pokémon GO Community Day 24. února!

Po surfujícím Pikaču se na dni pokémonské komunity ve světle reflektorů tentokrát ocitne Dratini! Během jeho vystoupení od 11.00 hod. do 14.00 hod. můžete získat trojnásobné množství hvězdného prachu.

Přijďte na tuto skvělou akci pokémonské komunity v Centru Černý Most a objevte, co všechno jsme pro vás na tenhle speciální den připravili. Se svými spoluhráči se budete moci sejít v týmových klubovnách a po celý den budou aktivní moduly Lures, aby vám pomohly s hledám a chytáním!

Také na vás čekají úžasné dárky – pokud se na akci zaregistrujete předem (sledujte náš facebookový profil, abyste registraci nepropásli), dostanete jedinečný odznak podle své úrovně v Pokémon GO, a pokud máte věrnostní kartu Centra Černý Most dostanete také týmový náramek (pokud kartu ještě nemáte, získáte ji na http://centrumcernymost.cz/registration )

Tento měsíc byly ohlášeny další nové funkce hry Pokémon GO. Objevte je a přijďte si je užít ve svém oblíbeném obchodním centru:


Svěží vítr z Hoennu
A chystají se další dobrodružství – v Pokémon GO byl zahlédnut dosud nevypuštěný pokémon z hoennského regionu. Objevte dosud nikdy neviděného pokémona, speciální dračího pokémona nebo létajícího pokémona, jako je mezi fanoušky oblíbený Drattak nebo Altaria, s celými jejich rodinami.

V Legendárních raidech se objeví legendární pokémon Rayquaza! Jeho přítomnost v naší atmosféře nebude trvat dlouho, takže nezmeškejte tuto jedinečnou možnost! Vyzvěte tohoto mocného pokémona v  Centrum Černý Most, kde na vás čekají další trenéři, abyste se společně postavili tomuto neuvěřitelnému pokémonovi a ulovili jej.

Moduly Lure po celý den!
V rámci chystané akce pro vás máme poslední překvapení – každý den od pátku 9. února do pondělí 26. února včetně budou od 9.00 hod. do 21.00 hod. v každém PokéStopu v Centru Černý Most aktivovány Lure moduly!


Tak si budete moci naplno užít Pokémon GO Community Day  - Den komunity a odlovit všechny nové hoennské pokémony jednodušeji než kdy předtím.

Neváhejte a přidejte se k nám spolu s celou pokémonskou komunitou v Centru Černý Most!

 

 

Neváhejte a přidejte se k nám spolu s celou pokémonskou komunitou v Centru Černý Most!