informace

Oblíbená divadélka, představení a tance pro malé návštěvníky.
Těšíme se na viděnou v Centru Černý Most!
V 16.00 hodin ve Žlutém lobby ve 3. patře (vstup výtahem od prodejny iStyle, či eskalátorem u Papírnicvtí AKM)

26.4. Divadlo matky Vackové - Sůl nad zlato
Pohádka na motivy autorky Boženy Němcové. V království žije jeden moudrý král, co má tři dcery. Které předá vládu? Jak se rozhodne? Je opravdu obyčejná sůl bezcená? Pohádka plná mouder a krásným koncem.

3.5. Divadlo Kubko - Zvířátka a loupežníci
U nás na statku je všechno v pořádku. Tedy jen do chvíle, než se ztratí kohout.To pravé dobrodružství ale začne až ve chvíli, kdy záchranné výpravě zkříží cestu obávaný loupežník.

10.5. Tvůrčí dílničky
Tvůrčí dílničky pro děti a dětičky. Máte rádi svoji maminku? A víte, že bude mít brzy svátek? S námi pro ni vyrobíte krásný dárek a ještě zažijete spoustu zábavy. Zveme vás na hravé tvůrčí odpoledne ke Dni matek. Udělejte mamince radost!

17.5. Za zvířátky do Afriky
Přednáška Jany a Karla Wolfových "Za zvířátky do Afriky". V rámci poutavého vyprávění cestovatelů Jany a Karla se děti seznámí formou projekce fotografií a videí s africkou divočinou, jejími obyvateli a místním životem dětí a zvířátek.

24.5. Myška Eliška a příroda
Myška Eliška objevila malou vesničku, kde žijí moc hodné děti, které již chápou, jak se správně chovat k přírodě. Třídí odpad, recyklují plasty a vše kolem.A však vody říčky a moře pláčou znečištěním. Pomůžou jim hodné děti vše vyčistit, aby sde do vod vrátily rybky?

31.5. Čiperkové
Oslava dne deti s popularni detskou skupinou. Dorazí Opicka, berušky, vosa, kyticky  - zpivaji a tancuji detske pisne. A budou I souteze pro deti a hezke ceny.

7. 6. O Smolíčkovi 
Krásná činoherní pohádka o malém neposlušném Smolíčkovi, drzých jezinkách a statečném jelenovi. V pohádce hrají nejen herci, ale i nádherné loutky.

14. 6. TVŮRČÍ DÍLNIČKY 
Škudlíkovy dílničky pro šikovné ručičky, zábavné tvoření z výrobků IKEA. Přijďte si vytvořit povlak na polštárek z trička.

21. 6. Za hudbou Asie 
V rámci asijské hudební dílny ze série zábavně-naučných pořadů „S dětmi kolem světa“ se děti naučí hrát na exotické hudební nástroje a zazpívají si k tomu tradiční dětské písničky s umělci z Indonésie. Každý malý návštěvník si navíc odnese malý indonéský dáreček.

28. 6. Vítejte prázdniny 
Přijďte se rozloučit se školním rokem a přivítat léto a letní prázdniny. Zatancujeme si, zazpíváme si známé písničky a také se i některé nové písně a letní tance naučíme. Těší se na vás Kristýnka, Filípek a letní sluníčko.

 

Těšíme se na vás ve Žlutém lobby ve 3. patře.

(Vstup výtahem od prodejny iStyle nebo eskalátorem u papírnictví AKM)

Nahoru